Hassan Daxx Ally ana julikana kama Daxx Cruz mwanamitindo wa kiume kutoka Tanzania ambae kwa sasa ana fanyia kazi zake Nje ya Nchi, jana ame zindua clothing line yake. Kwa mujibu wa Daxx brand yake hio ita husika na nguo za kiume zenye lebo ya jina lake. Jana ame zindua socks hii ni step moja mbele kwa daxx tupende vya nyumbani tusivae tu nike socks bali tuna weza kuvaa socks kutoka kwa daxx pia

katika mtandao wa instagram daxx alipost picha hizi mbili na maelezo yake

13731175_331933463809053_1911994966_n

 

That feelings when you launch your own clothing brand Feels So Good and thank you Lord for this.Its officially Launched and will be out in store Soon …Stay Tuneeeee! Am So excited to see a millions of people wearing my brand and stay in their life . Will be out Soon at @robbyonefashion for DarEsSalaam and Mwanza Rock City Mall ,Chief Classic Thank for having me,what amizing interview EXCLUSICE @cloudstv @storm.tv @lilianemasuka Dope pic by @reggie__1484 #DaxxCruzTouch  #DaxxCruzWear  #daxxcruzsocks  #FreshAllDay  #MediaTourLaunch  #DarEsSalaam  #Tanzânia  @daxxcruzwear #MrFresh  14145614_319027858446992_1123397908_n

 

Officially Launched Make your dream work I’m So excited to see a millions of people wearing my bran and stay in their life.God is Good all the Time Thank you @cloudstv @storm.tv @lilianemasuka For having me EXCLUSIVE INTERVIEW LAUNCH Dope Pic By @reggie__1484 #DaxxCruzTouch  #DaxxCruzWear  #DaxxCruzSocks  #FreshAllDay  @daxxcruzwear #MrFresh

MWANAMITINDO DAXX CRUZ AZINDUA CLOTHING LINE YAKE

Comments

comments


Post navigation


Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com